Lulla Doll CORAL panenka pro uspávání miminek

Neohodnoceno
Značka: LULLA DOLL

Dýchací panenka Lulla Doll je heboučká panenka vybavená skutečnou nahrávkou srdečního rytmu a dechu, která hraje nepřetržitě až 12 hodin. Pomáhá tak miminkům a dětem s klidným, nepřerušovaným spánkem po celou noc. Panenka byla s láskou navržena na Islandu ve spolupráci s lékaři a zdravotními sestrami.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: RO001-3
1 599 Kč
Lulla Doll CORAL panenka pro uspávání miminek
Neohodnoceno
Značka: LULLA DOLL
Lulla Doll CORAL panenka pro uspávání miminek
Novinka

Inovativní design pro klidný spánek

Dýchací panenka Lulla Doll je miláčkem rodičů i dětí po celém světě. Představuje plyšového, uklidňujícího společníka pro nedonošená miminka, novorozence, batolata, i malé děti, který jim pomáhá s klidným usínáním a spánkem.

Svým měkoučkým materiálem a uklidňujícími skutečnými zvuky dýchání a tlukotu srdce, který se přehrává až po dobu 12 hodin, a který je miminkům velmi blízký už z doby, kdy byly u maminky v bříšku, napodobuje blízkost rodiče. Pokud se navíc rodiče s panenkou pomazlí, absorbuje panenka vůni rodičů, jež dává děťátku pocit ještě většího bezpečí.

Panenku si díky jejímu hezkému jednoduchému vzhledu snadno oblíbí všechny děti. Jeden výzkum poukazuje na to, že malé děti spíše reagují na věci s rysy lidské tváře, spíš než zvířecí.

Statistiky uvádějí, že uživatelé uváděli v 86% bezpečnější pocit svých dětí, a dalších 73 % uživatelů zaznamenalo, že děti spinkaly mnohem déle bez přerušení.

 

Klidný spánek pro celou rodinu: Když spí s Lulla Doll, vy spíte celou noc.

Panenku s láskou navrhla na Islandu majitelka Eyrún poté, co se její kamarádce předčasně narodilo miminko, které muselo zůstat přes noc samotné v nemocnici po dobu několika týdnů. Vývoj panenky trval 3 roky a byl inspirován vědeckým výzkumem o blízkosti, spánku a pohodlí. Podíleli se na něm lékaři, zdravotní sestry, psychologové, i rodiče a děti. Dýchací panenka podporuje tzv. "self-soothing", tedy sebe-uklidnění dítěte.

 

Výhody sebe-uklidnění

Celonoční odpočinek

Vyhrajte bitvu se spánkem a vraťte se ke svému energetickému já, když vaše dítě spí 8-12 hodin denně s panenkou Lulla Doll.

 

Lidská blízkost

Unikátní design panenky Lulla Doll napodobuje pocit lidské blízkosti, který je klíčový pro to, aby se miminka naučila "sebe-uklidnění" při spánku.

 

Výhody dýchací panenky na spaní Lulla Doll

  • Dlouhé, nepřetržité přehrávání po dobu 12 hodinLulla Doll je jediný usínáček na trhu, který přehrává skutečný tlukot srdce a dýchání nepřetržitě po dobu 12 hodin.

  • Podloženo 3-letým výzkumemLulla Doll je jediný společník na spaní podpořený tříletým vědeckým výzkumem s lékaři, zdravotními sestrami, psychology, a rodiči.
  • Praktické přichyceníPomocí suchého zipu můžete panenku bezpečně připevnit zvenku k postýlce, nebo kočárku.

  • Simulace spánku v náruči nebo společného spaníLulla Doll je jediná panenka, která opravdu simuluje spaní v náruči nebo společný spánek.

 

Složení

  • Tělo: 100% Polyester
  • Obličej a vlasy: 70% Bavlna / 30% Polyester
  • Pratelné v pračce

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lulla Doll
Záruka: 2 roky